Valentínske menu

€ 61.00 s DPH € 50.83 bez DPH Skladom

Popis: Potešte svoju polovičku kyticou napríklad hneď ráno a sladkými raňajkami rovno do postele, po obede vám ostane aj na dezert a večer si môžete urobiť romantiku pri sviečkach s vínom (ale máme aj nealko verziu s ovocnými šťavami). Využite, že je Valentín v nedeľu a vy nikam nemusíte ísť, pretože my vám všetko pekne prinesieme až ku dverám :)

Valentínske menu obsahuje miešanú kyticu zo sezónnych kvetov, kde máte na výber z troch veľkostí. K nej si môžete ľubovolne vybrať jedno z ponúkaných vín (vhodné aj pre histaminikov a aj diabetikov) alebo v nealko verzii ovocných štiav a pribalíme vám ešte krabičku plnú sladkých dobrôt, kde ani jeden koláčik nenájdete rovnaký. A to všetko za zýhodnenú cenu od 61eur (PC 72eur, ak by ste si vyskladali tieto produkty z eshopu jednotlivo).


Ako postupovať pri objednávke?
- pre kyticu vyberte veľkosť: malá, stredná, veľká
- krabica mix koláčikov bude pridaná ku každej objednávke
- pre vína: vyberte si víno alebo ovocnú šťavu z ponuky fotiek v tomto valentínskom menu (idú v poradí = červené víno, ružové víno, červená hroznová šťava - detaily o jednotlivých vínach nájdete vo valentínskej ponuke na našej stránke) a vyberte variantu:
- červené víno - červená varianta
- ružové víno - ružová varianta
- hroznová šťava - fialová varianta

Ak máte špecifickú požiadavku ohľadom doručenia či si želáte napísať nejaký odkaz, prosím pripojte tieto informácie do poznámok v zadávaní údajov.

Objednávky budeme priebežne doručovať až do pondelka 15.2., avšak poslednú objednávku na kompletné valentínske menu je potrebné urobiť najneskôr vo štvrtok 11.2.. Mimo koláčikov bude možné si objednať aj neskôr.

Rozvoz výnimočne robíme v celom okolí Bratislavy a to v sobotu v poobedných hodinách a v Bratislave, ako obvykle každý deň.

Zvolená farba:

Nakúpte ešte za €50 a získajte dopravu zdarma!

Doprava zdarma

Pri nákupe nad € 50

Platba kartou

Visa, Maestro, Master Card

Zákaznícky servis

Individuálny prístup každému zákazníkovi

Venovania k objednávke

Možnosť vlastného písaného venovania