Naturbursch

€ 13.00 s DPH € 10.83 bez DPH Skladom

Popis: Bylinkovo-korenisté, plné

Som veľmi špecifické víno s príbehom. Narodilo som sa ako zmes Burgunského bieleho a Sauvignon Blanc. Už po prvom ochutnaní mi rodičia povedali, že som výnimočné víno. Zdedilo som tie najlepšie chute a vôňe, ktoré opantajú tvoje zmysly. Predstav si vôňu po jablkách, egrešoch s nádychom byliniek, korenia a banánov. Nevieš si to predstaviť? Pre slabú predstavivosť ma ochutnaj.

Moje meno je Naturbursch. Plné a komplexné víno s charakteristickou chuťou. Pomenovanie som dostalo podľa vinice, v ktorej sa pestujú tie najčistejšie hrozná, z ktorých dostávam tu pravú chuť a farbu. Proces mojho narodenia je zahalený rúškom tajomstva no viem, že ide hlavne o rýchle spracovanie hrozna, s najväčším dôrazom na čistotu a hygienu spracovania.

Hovoríš si aké som nielen dobré, ale aj pekné víno? Moja etiketa pochádza z obrázkov umelkyne Karin Weinhandel a sú to zvieratká z jej známej koláže. Som tak trochu modelka medzi vínami :) Navyše bez histamínu a vďaka nízkej hladine siričitanov ťa zo mňa nebude bolieť ani hlava. Skús ma :)

Oblasť: Rakúsko
Výrobca: Hareter Thomas
Ročník: 2018
Cukornatosť: suché
Objem: 0.75 l
Obsah alkoholu: 12.00 %

Zvolená farba:

Nakúpte ešte za €50 a získajte dopravu zdarma!

Súvisiace produkty

Doprava zdarma

Pri nákupe nad € 50

Platba kartou

Visa, Maestro, Master Card

Zákaznícky servis

Individuálny prístup každému zákazníkovi

Venovania k objednávke

Možnosť vlastného písaného venovania