Kariéra

Momentálne obsadzujeme pozície:

  • florista / floristka

Druh pracovného pomeru

  • dohoda o vykonaní práce, neskôr možnosť TPP.

Požiadavky na uchádzača o zamestnanie:

  • prax v obore minimálne 1 rok
  • dobrá znalosť kvetov
  • príjemné vystupovanie
  • ochota pracovať príležitostne aj cez víkendy ( v prípade zdobenia svadieb a podobne )
  • znalosť AJ na komunikačnej úrovni ( uchádzač by mal zvládnuť základnú konverzáciu so zahraničným zákazníkom )
  • vodičské oprávnenie skupiny B je výhodou, nie je vyžadované
  • kultivovaný písomný prejav

Uchádzač by mal byť kreatívna povaha s dobrým vzťahom k práci s kvetmi. Mal by byť schopný sledovať nové trendy, učiť sa nové veci a aplikovať ich v praxi.

Náplň práce:

  • starostlivosť o kvety v predajni
  • viazanie kytíc
  • obsluha zákazníkov
  • pomocné práce v kvetinárstve

Pre bližšie informácie prosíme uchádzačov o zaslanie štruktúrovaného životopisu na email info@festivity.sk, alebo nás kontaktujte cez kontaktný formulár.

Doprava zdarma

Pri nákupe nad € 50

Platba kartou

Visa, Maestro, Master Card

Zákaznícky servis

Individuálny prístup každému zákazníkovi

Venovania k objednávke

Možnosť vlastného písaného venovania