Kvetinové predplatné

Kvetinové predplatné v Bratislave

Uvažujete o spríjemnení vášho pracovného prostredia alebo domácnosti? Výborný nápad! Čerstvé kvety a rastliny majú zdokumentovaný pozitívny vplyv na náladu človeka a znižujú stres. Okrem toho vaši zamestnanci a tiež klienti ocenia cit pre estetický detail, ktorý prináša naše kvetinové predplatné.

Ponúkame služby kvetinového predplatného pre každého jednotlivca aj spoločnosť, ktorá si želá dostávať kvety na pravidelnej báze. Či už pôjde o týždenné alebo mesačné predplatné, nepochybne oceníte krásu vždy čerstvých kvetov, ktoré rozžiaria vašich zamestnancov alebo vás samotných.

Kontaktujte nás pre bezplatnú konzultáciu. Až uvidíme váš priestor, pripravíme vám dizajnový plán na mieru s opakujúcim sa harmonogramom pre doručovanie tak, aby čo najlepšie vyhovel vašim očakávaniam a priestoru.

 

Typy spoločností, pre ktoré je vhodné kvetinové predplatné

Na našej službe kvetinového predplatného je úžasné, že dokáže priniesť krásu a luxus do každého prostredia – ambasády, domácnosti, kancelárie, hotely, retaily, butiky, reštaurácie a mnoho ďalších. Ukážte klientom sebavedomie tým, že si pridáte do vášho priestoru na mieru ušitý floristický a botanický dizajn, ktorý podporí váš image. Ak chcete spraviť vaše kancelárske prostredie príjemnejším, alebo potešiť vašich hostí pri čakaní v lobby, kvetinové predplatné je v takom prípade odpoveďou. Dajte najavo, že vám záleží na detailoch tak, ako vo vašom businesse.

Vhodné pre

  • Ambasády
  • Lobby
  • Front desky v office
  • Kancelárie
  • Hotely
  • Retaily
  • Reštaurácie
  • Butiky
  • Domácnosti
  • A iné

 

Benefity kvetinového predplatného od Festivity

Pri objednaní nášho kvetinového predplatného máte k dispozícií viaceré benefity, ku ktorým sa nemusíte zaručene dostať pri jednorázovom nákupe. Od výrazne nižších cien oproti našej predajni, cez dedikovaného account managera až po prémiové kvety, ktoré sa hodia práve do vášho priestoru.

Znížené ceny

výrazné zľavy oproti cenám pri jednorázovom nákupe

Zaujímavé kvety

Dostanete prístup ku kvetom, ktoré bežne nedržíme skladom

Bez poplatkov

V rámci predplatného bezplatne zapožičiavame prémiové vázy a neúčtujeme dopravu

Žiadna viazanosť

Predplatné je bez zmluvy a bez viazanosti, môžete začať a skončiť kedykoľvek budete chcieť

 

 

Chcete vedieť viac?

Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať, aby sme sa s vami zoznámili a navrhli pre vás ideálny program floristického predplatného.

 

Doprava zdarma

Pri nákupe nad € 50

Platba kartou

Visa, Maestro, Master Card

Zákaznícky servis

Individuálny prístup každému zákazníkovi

Venovania k objednávke

Možnosť vlastného písaného venovania