Možnosti dopravy

Dostupné metódy doručenia

  • Cyklokuriér Švihaj Šuhaj
  • Osobný odber v našom kvetinárstve v Twin City B ( bezproblémové parkovanie )

 

O doručovaní

S priaznivou polohou na okraji starého mesta vám s radosťou ponúkame doručenie objednávok po celej Bratislave ešte v deň objednania. Pri dodržaní podmienky, že svoju objednávku urobíte najneskôr do 14.00 vám vieme garantovať, že objednané kvety alebo iný tovar budete mať doručený do 18.00. Prostredníctvom našich kuriérov-profesionálov sú Bratislavčanom doručované naše kvety, kytice, črepníkové rastliny a vázy priamo až na prah domu vždy čerstvé.

 

Kam doručujeme?

Objednávky doručujeme iba na území Bratislavy. Pre včasné vybavenie objednávok je to v súčasnosti jediná možnosť. V individuálnych prípadoch sme po predošlej dohode schopní doručiť aj do priľahlých oblastí. Pre možnosti doručenia mimo Bratislavy nás prosím kontaktujte na 0948212413.

 

Kto vám doručí kvety?

Nakoľko sme veľkí milovníci prírody a všetkého živého, a záleží nám na životnom prostredí, snažíme sa kedykoľvek je to len možné doručiť všetky zásielky prostredníctvom zelenej, eco-friendly cyklokuriérskej spoločnosti Švihaj Šuhaj. Na svojich cargo bajkoch odvezú naraz bez problémov a bezpečne viacero čerstvých kytíc.

 

Ako ich zabalíme?

Keď chceme pri preprave udržať kvety čo najčerstvejšie po čo najdlhšiu dobu, je nutné zabrániť aby boli pri preprave vystavované mrazu, priamemu slnku, vetru a iným poveternostným podmienkam. Z tohto dôvodu kvety a kytice balíme do špeciálnych krabíc zo 100% papierovej lepenky, ktoré je možné následne po použití recyklovať. Papier je aj napriek mnohým mýtusom najekologickejším obalovým materiálom.

 

Dôležité - obmedzenia v doručovaní

Pri objednávaní treba dopredu myslieť na nasledovné obmedzenia:

  • Doručenie v deň objednávky je možné realizovať iba pri objednávke uskutočnenej najneskôr do 14:00 ( urgentné doručenia sú možné, je však potrebné ich dopredu telefonicky dohodnúť )
  • Objednávky doručujeme iba v rámci územia Bratislavy. Vo výnimočných prípadoch vieme za príplatok vybaviť aj priľahlé oblasti
  • Pokiaľ je príjemca nedostupný k prebratiu kytice, zásielka sa vracia ku nám do kvetinárstva a je potrebné zabezpečiť náhradnú alternatívu pre doručenie
  • Dostupnosť prijímateľa pre prijatie zásielky je zodpovednosťou objednávateľa. Festivity nenesie zodpovednosť za náklady na opakované doručenie
  • Objednať kyticu na presný čas nie je bohužiaľ možné. Kvety vieme doručiť iba v 4 hodinovom časovom okne v pracovnú dobu.
  • Objednávky cez internetový obchod vybavujeme a doručujeme iba v pracovnom týždni ( od pondelku do piatku ) v hodinách 9.00 až 18.00. Víkendové doručenia sú možné iba po predošlej telefonickej dohode.

 

 

Časté otázky

„bude v robote iba do...“

V prípade, že príjemca nebude náhle schopný objednávku prijať, tak nás obratom kontaktujte pre preverenie, či bude možné kvety do danej hodiny doručiť. Snažíme sa vyhovieť aj požiadavkám na presnú dobu doručenia, avšak v meste to nie je vždy možné.

 

„Potrebujem to skôr! Ideálne včera

Pre urgentné vybavenie objednávok nás prosím kontaktujte telefonicky na 0948212413 a budeme vás vedieť obratom informovať o možnosti a cene prednostného vybavenia.

 

„Bola už kytica doručená?“

Štandardne objednávateľom neoznamujeme doručenie zásielky, avšak ak takúto informáciu potrebujete, zavolajte nám po uskutočnení objednávky a dohodneme s vami možnosť oznámenia o doručení.

 

„Čo ak nie je príjemca dostupný?“

Zásielku v mieste doručenia odovzdáme iba príjemcovi alebo osobe poverenej k prevzatiu zásielky. Pokiaľ je príjemca nedostupný k prebratiu, zásielka sa vracia ku nám do kvetinárstva a je potrebné zabezpečiť náhradnú alternatívu pre doručenie. Bohužiaľ v takýchto prípadoch nemôžeme znášať náklady na opakované doručenie.

 

Doprava zdarma

Pri nákupe nad € 50

Platba kartou

Visa, Maestro, Master Card

Zákaznícky servis

Individuálny prístup každému zákazníkovi

Venovania k objednávke

Možnosť vlastného písaného venovania