Kvetinová banka

Po svadobnom dni, alebo inej rodinnej oslave zostane vždy veľmi veľa krásnych spomienok na celý život. Zobudíte sa však nasledujúce ráno a zistíte, že máte od svojich blízkych hostí toľko kytíc, že ich nedokážete častokrát ani spočítať, nieto ešte previezť domov. Kytice v tom lepšom prípade rozdáte a v tom horšom prípade skončia tak, ako by žiadny kvet predčasne skončiť nemal.

My sme pre vás pripravili riešenie, ktoré poteší každého jedného – predstavte si, že vás budeme každý týždeň zásobovať čerstvými kvetmi a kyticami, a vy v deň svadby nevyhodíte jediný kvet od hostí!

 

Ako to funguje?

  1. Inštruujete svojich hostí či už v svadobných oznámeniach, alebo v pozvánke na oslavu aby využili službu našej Kvetinovej banky a vás určili ako príjemcu.
  2. Hosť vám vyberie kvety podľa svojho uváženia z ponuky v našom eshope ( do poznámky zadá "vaše meno - kvetinová banka" ), pridáme ručne písané venovanie podľa jeho zadania a zaradíme ho do vášho  harmonogramu.
  3. Kytice a kvety od hostí vám budeme po jednom pravidelne v týždennom alebo inom, pre vás vhodnejšom, intervale doručovať vždy čerstvé s venovaním od vášho hosťa, ktorý bude následne informovaný o doručení kytice.
  4. Užívate si rozvoniavajúce kvety každý deň :)

Kvetinová banka je enviromentálnym riešením, ktoré vám ušetrí starosti a vy zostanete spokojnými oveľa dlhšie. A kde je problém? Nikde :)

 

alebo 

 

Doprava zdarma

Pri nákupe nad € 50

Platba kartou

Visa, Maestro, Master Card

Zákaznícky servis

Individuálny prístup každému zákazníkovi

Venovania k objednávke

Možnosť vlastného písaného venovania