Svadobné výzdoby

Spomienky z vášho svadobného dňa budete mať po celý život – a preto chcete, aby bol každý detail perfektný. Môžete nám dôverovať v každom momente od vašej rozlúčky so slobodou až po samotný svadobný deň s tým, že vám zabezpečíme nezabudnuteľné kvety a kvetinovú výzdobu. Naše svadobné výzdoby sa vyznačujú nielen kvalitou, pôvabom, citom pre detail ale najmä profesionalitou tak, aby ste vy v deň svadby nemali žiadne starosti.

 

Zabezpečujeme

  • Kompletnú floristiku - svadobné kytice, pierka pre ženícha, aranžmány na stoly, kvetinové ozdobenie slavobrány a ďalšie
  • Dekorácie stolov, stoličiek
  • Dekoračné predmety v priestore – slavobránu, zasadací poriadok a iné
  • Rekvizity pre fotokútik
  • Candy bary
  • A iné atypické požiadavky klientov

 

Kvetinová banka

Po svadobnom dni, alebo inej rodinnej oslave zostane vždy veľmi veľa krásnych spomienok na celý život. Zobudíte sa však nasledujúce ráno a zistíte, že máte od svojich blízkych hostí toľko kytíc, že ich nedokážete častokrát ani spočítať, nieto ešte previezť domov. Kytice v tom lepšom prípade rozdáte a v tom horšom prípade skončia tak, ako by žiadny kvet predčasne skončiť nemal.

My sme pre vás pripravili riešenie, ktoré poteší každého jedného – predstavte si, že vás budeme každý týždeň zásobovať čerstvými kvetmi a kyticami, a vy v deň svadby nevyhodíte jediný kvet od hostí!

Pre bližšie informácie navštívte našu sekciu Kvetinová banka :)

 

Doprava zdarma

Pri nákupe nad € 50

Platba kartou

Visa, Maestro, Master Card

Zákaznícky servis

Individuálny prístup každému zákazníkovi

Venovania k objednávke

Možnosť vlastného písaného venovania