Víkendové menu

€ 70.00 s DPH € 58.33 bez DPH Skladom

Popis: Potešte svoju polovičku kyticou napríklad hneď ráno a sladkými raňajkami rovno do postele, po obede vám ostane aj na dezert a večer si môžete urobiť romantiku pri sviečkach s vínom (ale máme aj nealko verziu s ovocnými šťavami). Využite, že je víkend a vy nikam nemusíte ísť, pretože my vám všetko pekne prinesieme až ku dverám :)

Víkendové menu obsahuje miešanú kyticu zo sezónnych kvetov, kde máte na výber z troch veľkostí. K nej si môžete ľubovolne vybrať jedno z ponúkaných vín (vhodné aj pre histaminikov a aj diabetikov) alebo v nealko verzii ovocných štiav (rozdiel v cene vína upravíme počtom kvetov do kytice) a pribalíme vám ešte krabičku plnú sladkých dobrôt 10ks koláčikov, kde ani jeden nenájdete rovnaký.


Ako postupovať pri objednávke?
- pre kyticu vyberte veľkosť: malá, stredná, veľká (cena je už komplet - kvety + víno + koláčiky)
- krabica mix koláčikov bude pridaná ku každej objednávke
- pre vína: vyberte si víno alebo ovocnú šťavu z ponuky vín na našej stránke a váš výber napíšte do poznámky pri vypĺňaní údajov v objednávke.

Ak máte špecifickú požiadavku ohľadom doručenia či si želáte napísať nejaký odkaz, prosím pripojte tieto informácie do poznámok v zadávaní údajov.

Víkendové menu je možné objednať najneskôr 1 deň pred doručovaním (napr. prijatá objednávka v stredu alebo skôr sa rozváža vo štvrtok). Keďže sa jedná o víkendové menu, DORUČUJE SA každý týždeň už OD ŠTVRTKU, najneskôr však v sobotu ráno. Pre rozvoz mimo tohoto času sa prosím informujte telefonicky vopred a dohodnite sa, či to bude možné.

Zvolená farba:

Nakúpte ešte za €50 a získajte dopravu zdarma!

Starostlivosť o kytice

Vymieňajte vodu

Vodu vo váze by ste mali často meniť, aby vaše kvety vydržali čerstvé čo najdlhšie. Zároveň odporúčame umyť aj samotnú vázu.

Dbajte na prostredie

Držte kvety mimo priameho slnka a vyvarujte ich prílišnému teplu alebo chladu

Zastrihávajte stonky

Každé dva dni zastrihnite o pár centimetrov stonky. Pomôže to vašim kvetom napiť sa čerstvej vody

Doprava zdarma

Pri nákupe nad € 50

Platba kartou

Visa, Maestro, Master Card

Zákaznícky servis

Individuálny prístup každému zákazníkovi

Venovania k objednávke

Možnosť vlastného písaného venovania